İADE

 

Siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 7(yedi) gün içerisinde ürünü iletişim adresimize faturasıyla birlikte gönderebilirsiniz.

 

Cayma hakkı kapsamında iade edilecek Mal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa Mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. İade edilecek malın kullanılmamış, zarar görmemiş, satışına mani olacak hiçbir unsurun olmaması gerekmektedir. Mal, Satıcı'ya iade edilirken, Malın teslimi sırasında Alıcı'ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da Alıcı tarafından iade edilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkının kullanılmasını takip eden 14 (ondört) gün içerisinde Mal bedeli Alıcı'ya Alıcı'nın ödediği şekilde iade edilir. Bankadan kaynaklı gecikmelerin olması alıcıyı ilgilendirir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

* İade ürünlerin kargo masrafı alıcıya aittir.

 

*Abiye grubundaki ürünler, kişiye özel tasarlanmış ve dikilmiş ürünler, outlet ve indirimli ürünler ve aksesuarlarda iade yapılamaz.

 

 *İade edeceğiniz Malı, iletişim adresimize faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

 

DEĞİŞİM

 

Satın almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde bizimle irtibata geçerek değişim sürecinizi başlatabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün değerine eş olarak başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürün adresimize ulaştıktan sonra yeni ürün gönderimi yapılır.

* Değişim ürünlerinin kargo masrafı alıcıya aittir.

* Abiye grubundaki ürünler, kişiye özel tasarlanmış ve dikilmiş ürünler, outlet ürünlerinde ve aksesuarlarda değişim yapılmamaktadır.

 

KUSURLU ÜRÜN

Satın almış olduğunuz ürün kusurlu geldiyse değişim süresi içerisinde ürünü tarafımıza göndermelisiniz. Ürün stoklarımızda mevcut ise,  kusurlu ürün bizim adresimize geldikten sonra yenisi size derhal gönderilecektir. Ürün stokta mevcut değilse dilerseniz farklı bir ürün ile değişiminizi gerçekleştireceğiz. Bu da mümkün değilse para iadenizi gerçekleştireceğiz.  

 

Değişim İade işlemleriniz ve tüm sorularınız için Whatsapp hattımız: 05519840244

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR